Kasetony reklamowe – dlaczego warto?

Kasetony to nośniki reklamowe, które można stosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz danego lokalu. Posiadają jeszcze kilka innych zalet, które utwierdzą Cię w przekonaniu, że taka forma reklamy jest naprawdę skuteczna!

Czym są?

Kasetony reklamowe wykonywane są głównie z aluminium. Mogą mieć dowolny kształt, być jedno lub dwustronne. Wyróżnia się kilka rodzajów kasetonów:

  • Kasetony podświetlane LED
  • Kasetony z dibondu
  • Kasetony z napinanym winylem
  • Kasetony z profilu aluminiowego
  • Kasetony z plexi
  • Kasetony z blachy aluminiowej
  • Kasetony semaforowe.

Są stabilne i wytrzymałe

Kasetony naszego biura reklamy Logart sprawdzają się nawet w bardzo zanieczyszczonych miastach, takich jak Warszawa, a to ze względu na ich sposób wykonania. Lico kasetonu wykonujemy z plexi, a grafikę z folii samoprzylepnej. Te materiały sprawiają, że kurz i brud nie osiada się na nośniku reklamowym, który wręcz przeciwnie – zawsze wygląda świeżo i czysto. Ponadto kasetony są spawane, przez co charakteryzują się wysoką wytrzymałością, stabilnością i odpornością na wiele czynników zewnętrznych.

Posiadają nowoczesne oświetlenie

Kasetony reklamowe zawsze są podświetlane, ponieważ muszą być widoczne przez całą dobę. Współcześnie stosuje się w nich oświetlenie ledowe, które jest bardzo wydajne i nowoczesne. Wiąże się to z wyższą ceną kasetonu, jednak warto w niego zainwestować, gdyż niskie koszty energii zdecydowanie nam to wynagrodzą. Drugą ważną zaletą kasetonów podświetlanych led jest równomierne oświetlenie powierzchni reklamowej. Dzięki temu są one dobrze widoczne i bardzo atrakcyjne dla oka. Co więcej, takie kasetony są przystosowane do długofalowego użytkowania.

Kasetony reklamowe – Warszawa

Nasza firma oferuje kasetony zaprojektowane przez wykwalifikowanych designerów, którzy uwzględniają nie tylko oczekiwania klienta, ale także lokalną architekturę. Nośnik reklamowy powinien bowiem pasować do otoczenia i nie zakłócać harmonii miasta.

Wróć do bloga