Montaż banerów reklamowych – zadanie dla profesjonalistów

Zaprojektowanie i wykonanie baneru reklamowego to jeszcze nie koniec procesu związanego z realizacją działań reklamowych. Bardzo istotny jest również montaż przygotowanych materiałów. Również na tym etapem niezbędne jest wsparcie profesjonalistów, którzy dysponują niezbędnym doświadczeniem oraz sprzętem przeznaczonym do realizacji tego typu działań.

Specyfika usług z zakresu montażu banerów reklamowych

Przede wszystkim należy pamiętać, że montażem banerów, czy innego rodzaju wielkopowierzchniowych materiałów reklamowych, powinni zajmować się profesjonaliści, którzy są odpowiednio przygotowani do tego rodzaju prac. Obecnie wykonywane są kampanie reklamowe z zastosowanie nośników o różnej wielkości i formach, które wymagają stosownego podejścia podczas prac montażowych. Od tego rodzaju działań w dużej mierze zależy trwałość i estetyka ekspozycji. Bardzo często niezbędne jest zastosowanie podnośników, niekiedy pracownicy muszą stosować specjalne uprzęże, co pociąga za sobą konieczność wdrożenia odpowiednich środków bezpieczeństwa. Dlatego działania z zakresu montażu i demontażu różnorodnych konstrukcji reklamowych muszą być realizowane przez fachowców.

Co więcej, montaż reklam wymaga również opracowania niezbędnego planu, który będzie uwzględniał dobór optymalnej metody. Wybór metody montażu zależy przede wszystkim od takich czynników, jak m.in. powierzchnia zajmowana przez reklamę, specyfika nośnika reklamy oraz wysokość, na jakiej zostanie on zainstalowany.

Gdy montaż będzie odbywać się na dużej wysokości, najczęściej używane są podnośniki. Kiedy jednak nie ma możliwości zastosowania podnośnika, wówczas niezbędne jest skorzystanie z usług pracowników wysokościowych.

Usługi montażu reklam świadczone przez Pracownię Reklamy LogArt

Nasza firma specjalizuje się nie tylko w produkcji nośników reklamy wielkoformatowej, ale również świadczy usługi z zakresu montażu i demontażu. Oferujemy kompleksową obsługę związaną z m.in. wykonywaniem pomiarów i dokumentacji zdjęciowych, tworzeniem wizualizacji projektów, przygotowaniem dokumentów urzędowych (w razie konieczności), opracowaniem plików produkcyjnych. Oczywiście gwarantujemy też dostawę oraz montaż przygotowanych wcześniej w naszej pracowni banerów reklamowych.

Montujemy różne typu i formy reklamy, w tym m.in. pylony i kasetony, tablice informacyjne czy szyldy reklamowe z trójwymiarowych liter. Świadczymy usługi na wysokościach z wykorzystaniem rusztowania, drabiny i profesjonalnego podnośnika. Dlatego montaż banerów reklamowych nie stwarza nam żadnych trudności.

 

 

 

Wróć do bloga