Napisy 3D jako element ozdoby ślubnej

Ślub i wesele tworzą jeden z ważniejszych dni w życiu pary młodej. Przyszli małżonkowie dokładają wszelkich starań, by dopiąć wszystko na ostatni guzik, a całemu wydarzeniu towarzyszyła estetyczna, a jednocześnie efektowna oprawa. Chodzi tutaj nie tylko o kwiaty czy stroje nowożeńców, ale także dodatki. Napisy 3D są coraz częściej wybieraną dekoracją na salę weselną czy do ogródka, który się znajduje tuż obok niej. Stanowią wyjątkowy element dekoracji weselnych, a odpowiednio dobrane mogą być widoczne również w ciemności. Jakie są zastosowania napisów 3D jako elementu ozdoby ślubnej?

Niepowtarzalny klimat i wspaniałe zdjęcia

Napisy 3D są doskonałą formą reklamy dla wielu przedsiębiorstw, jednak mają też inne zastosowania. Sprawdzą się doskonale jako element ozdoby ślubnej. Na portalach społecznościowych coraz częściej możemy zobaczyć pary młode lub gości weselnych na zdjęciu, które w tle ma duży, podświetlony napis „LOVE”. Zwykle jest on ułożony właśnie z liter podświetlanych 3D. Taka dekoracja pozwala na zrobienie niepowtarzalnych pamiątkowych fotografii. Oprócz tego gwarantuje niezwykłe wrażenia na sali weselnej czy tarasie, ponieważ w momencie, gdy zrobi się ciemno, estetycznie podświetlone litery dodadzą miejscu klimatu.

Dlaczego warto zdecydować się na taką dekorację?

Napisy 3D wywierają ogromne wrażenie na gościach weselnych. Jednak państwo młodzi muszą mieć pewność, że produkt, w który inwestują, spełni ich oczekiwania. W naszej firmie proponujemy Klientom wyłącznie wyraziste, eleganckie i estetyczne ozdoby. Wybrany przez parę młodą napis zaprojektujemy w taki sposób, by mógł być zastosowany zarówno wewnątrz sali weselnej, jak i na zewnątrz, na przykład w ogródku. Wykonujemy je z lekkich materiałów, które są jednocześnie wytrzymałe (na przykład aluminium, plexi i PCV). Poza tym mogą one mieć wybraną przez Klienta wielkość, grubość czy kształt, dzięki czemu znajdą zastosowanie nawet na niewielkich salach weselnych. Do tego są energooszczędne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, możemy zaproponować też zaopatrzenie napisu w dodatkowe efekty, na przykład litery podświetlane z efektem halo. Dzięki temu przyjęcie stanie się magiczne.

Wróć do bloga