Neony reklamowe

Neony reklamowe

O tym, że na współczesnym rynku panuje ogromna konkurencja nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Potencjalni klienci kuszeni są z każdej strony tysiącami ofert, dlatego jeżeli zależy nam na odniesieniu sukcesu, to powinniśmy zadbać o to, żeby wyróżniać się na tle konkurencji. Sposobem na wybicie się z tłumu jest oczywiście ciekawa i zwracająca na siebie uwagę reklama. Jednym z najskuteczniejszych rozwiązań w tej kwestii jest reklama zewnętrzna. W szczególności piękne neony reklamowe przyciągają uwagę i wzrok.

Neony reklamowe – co warto o nich wiedzieć?

Wykorzystanie specjalnego oświetlenia neonowego jest obecnie jedną z najbardziej eleganckich i stylowych odmian reklamy. Ten rodzaj marketingu pozwala na osiągnięcie estetycznego wykończenia budynków, wyróżniających się szyldów, oznakowań lub tablic. Zewnętrzna reklama świetlna pozwala na zaprezentowanie się szerokiemu gronu odbiorców stosunkowo niskim kosztem. Warto również zaznaczyć, że jest ona doskonale widoczna niemal w każdych warunkach atmosferycznych, zarówno w nocy, jak i w dzień. Bardzo często neonów reklamowych używa się do wyeksponowania logo firmy, lokalu lub sklepu. Reklamy tego typu powinny być unikalne, ponieważ tylko takie zapadają w pamięć. Dzięki użyciu różnych charakterystycznych kształtów i kolorów można uzyskać efektowane efekty wizualne, które z pewnością przyciągną uwagę klientów. Pracownia Reklamy LogArt produkuje oświetlenie tego typu w najróżniejszych wariantach. Klienci mogą zlecić wykonanie napisu lub logo w dowolnych rozmiarze i kolorze.

Jaki neon wybrać?

Wykorzystywane do produkcji neonów lampy charakteryzują się wysoką odkształcalnością. Rurka neonowa w wyniku intensywnej obróbki cieplnej staje się bardzo plastyczna, dzięki czemu możliwe jest tworzenie unikalnych i efektowych wzorów. Jeszcze przed wyborem idealnego oświetlenia, konieczne jest dokładne określenie miejsca, w którym ma się ono znaleźć. Najlepiej jeżeli napisy neonowe umieszczone będą z daleka od źródeł ostrego światła. Idealnym rozwiązaniem jest ulokowanie neonu bezpośrednio nad siedzibą firmy. Podkładką do tego typu oświetleń są przeważnie specjalne tworzywa sztuczne.

Wróć do bloga