Reklama – najlepszy sposób na promocję firmy

W jaki sposób można pozyskać rzeszę nowych klientów i zbudować pozytywny wizerunek firmy? Odpowiedź jest prosta: poprzez reklamę. Napisy i grafiki reklamowe mają niesamowity potencjał! Warto dowiedzieć się o nich nieco więcej.

Jaką reklamę wybrać?

Istnieje szereg rozwiązań, które możesz wprowadzić, aby w sposób wyjątkowy oznakować swoją firmę i skutecznie ją wypromować. Do wyboru masz: banery reklamowe, kasetony podświetlane, napisy 3D, neony, podświetlane litery oraz tabliczki i szyldy informacyjne. To zależy wyłącznie od Ciebie, na co konkretnie się zdecydujesz.

Banery

Banery reklamowe występują najczęściej w wielkich formatach, przez co robią niesamowite wrażenie na odbiorcach, a jednocześnie są stosunkowo tanie. Banery mogą być jednostronne lub dwustronne bądź podświetlane. To jedna z najprostszych form reklamy, bardzo skuteczna, a zarazem bardzo popularna. Charakteryzuje się prostym montażem i odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Najtrwalsze są banery reklamowe z winylu, a szczególnie efektowne zaś – te z literami 3D czy podświetlanymi.

Kasetony podświetlane

Kasetony cechują się wytrzymałością i nie zmieniają swojej widoczności z powodu takich czynników, jak kurz czy brud, a więc wyglądają atrakcyjnie przez cały rok. Kasetony podświetlane zazwyczaj umieszcza się jako szyld danej restauracji, hotelu, kawiarni, sklepów czy innych lokali użytkowych. Kasetony dwustronne, inaczej nazywane semaforowymi, montuje się na indywidualnych konstrukcjach lub wysięgnikach przymocowanych bezpośrednio do ściany budynku. Nasza pracownia reklamy Logart oferuje również kasetony z plexi i aluminium, z diodami LED czy napinanym winylem.

Neony

Neony reklamowe to bardzo skuteczna reklama zewnętrzna, która szczególnie zwraca uwagę, a przy tym jest odporna na zniszczenie i działanie czynników atmosferycznych. Najlepiej prezentują się neony, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów i wykorzystują nowoczesne techniki graficzne. Rozwiązaniem często stosowanym w reklamie tego typu są podświetlane litery.

Wróć do bloga