• Kasetony i zabudowy
  • Litery przestrzenne
  • Fototapety
  • TAblice i szyldy
  • Kasetony i zabudowy
  • Oklejanie samochodów
  • Ekspozytory

Pracownia reklamowa LogArt – o nas

Pracownię reklamową LOGART tworzy młody, dynamiczny zespół. Nasza działania są wsparte doświadczeniem specjalistów z branży reklamowej, co stanowi o naszej sile. Wszystkie zlecenia traktujemy wyjątkowo i do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Podejmujemy działania na wielu płaszczyznach reklamowych, dzięki czemu nasza obsługa jest kompleksowa.

Ułatwiamy skutecznie wejść na rynek nowo powstającym firmom, także tym rozszerzającym swoją działalność. Zapewniamy pełną opiekę wizerunkową w mediach. Ofertę adresujemy również do klientów indywidualnych. Nasze usługi realizujemy na najwyższym poziomie. Każde zlecenie traktujemy i realizujemy indywidualnie, wykorzystując sprawdzone wysokiej jakości materiały. Pomagamy zmaterializować wyobrażenie klienta, podchodząc do zlecenia w sposób indywidualny i z pełnym zaangażowaniem. Skutecznie tworzymy korzystny wizerunek każdego zleceniodawcy, wyróżniając go na rynku.

Od liter 3D po banery reklamowe – usługi

Oferujemy profesjonalne usługi, w zakres których wchodzi m.in. oznakowanie sklepów i firm. Wykonujemy napisy i grafiki reklamowe. Specjalizujemy się w wykonawstwie efektownych liter 3D zarówno podświetlanych, jak i niepodświetlanych. Przyjmujemy zamówienia na wykonanie kasetonów świetlnych. Dysponujemy sprzętem pozwalającym na przygotowanie wydruków wielkoformatowych solwentowych, w tym druk banerów reklamowych. W zakresie naszej działalności mieści się ponadto oklejanie witryn okien oraz oklejanie samochodów; materiały promocyjne przeznaczone do tego celu drukujemy na wysokiej jakości foliach. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług świadczonych przez nasze biuro reklamy!

Zaufali nam

Ostatnie realizacje